MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0532 273 78 23

Televizyon Alan Yerler

AnasayfaTelevizyon Alan Yerler

Televizyon alan yerler sayesinde eski televizyonumu nasıl satabilirim sorunu kalmayacaktır. Günümüzde LCD Televizyon alan birçok adres var, özellikle bizim gibi Ankarada bulunan birçok adres var. Bizim onlardan en büyük farkımız ürünü almak için ayağınıza kadar geliyor olmamız. Evet yanlış duymadınız. Eğer ki ürününüzü bize satmak istiyorsanız fiyat ve diğer konularda anlaşma sağlandıktan sonra ürünü almaya ayağınıza kadar geliyoruz. Bunun içinde sizden ek ücret veya başka bir şey talep etmiyoruz. Ayrıca tüm anlaşmaları ürünü satın almadan önce gerçekleştiririz ve ürünü sizden almaya geldiğimizde fiyatta değişiklikliğe gitmeyiz. Konuştuğumuz neyse o fiyattan işlem yaparız. Televizyon alan yerler olarak yeni televizyon alıp eskisini satmak istiyorsanız bize numaralarımızdan veya whatsap uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Bize ulaştıktan sonra televizyonunuzun marka ve modelini söyleyerek ne kadar ödeme alacağınızı öğrenebilirsiniz. İstediğiniz her bölgeye hizmetimiz vardır. Anlaştığımız zaman personellerimiz evinize kadar gelerek televizyonunuzu alıp hemen o an ödemenizi yapmaktadır. Sağladığımız bu hizmet ile televizyonunuzu nasıl satacağınızı ve nasıl taşıyacağınızı düşünme derdinden sizleri kurtarmış oluyoruz. Hizmetimizden ve verdiğimiz fiyattan memnun kalacağınızdan hiç şüphemiz yoktur.

Eğer bize satmak istediğiniz televizyon son birkaç yıl içinde çıkan akıllı bir LCD Televizyonsa değerinden çok az bir kayıpla bize satabilirsiniz. 0535 252 52 50 Çünkü televizyonlar evde bulunan eşyalar arasında ne az eskiyenlerdir. Kozmetik ve içten bir şekilde zarar görmedikçe rahatlıkla satabilirsiniz ürünlerinizi. Eğer Samsung, Sony gibi kaliteli markalara ait ürünler söz konusuysa fiyat artacaktır ancak geride kalmış markalara ait ürünleri satacaksanız biraz düşüş yaşanabilir. Buda yine ürünün kalitesine bağlı. Markası farklı dahi olsa ürün kaliteli olduktan sonra hiçbir sorun yaşamamak mümkün.

ikinci el televizyon alım yaptığımız ilçeler ; Akyurt – Altındağ – Ayaş – Bala – Beypazarı Çamlıdere – Çankaya – Çubuk – Elmadağ – Etimesgut – Evren – Gölbaşı – Güdül – Haymana – Kalecik – Kazan – Keçiören – Kızılcahamam – Mamak – Nallıhan – Polatlı – Pursaklar – Sincan – Şereflikoçhisar – Yenimahalle